Půjčovna koloběžek Kostka

Pořídili jsme pro vás koloběžky Kostka Tour Max. Půjčujeme je po celém Posázaví. Bez objednání jsou koloběžky k zapůjčení v Českém Šternberku. Po objednání vám koloběžky (bez poplatku za dopravu) přivezeme na kteroukoliv z loděnic Půjčovny lodí Samba na řece Sázavě (Ledeč nad Sázavou, Horka, Kácov, Český Šternberk, Ledečko, Zlenice, Týnec nad Sázavou). Po objednání (a za poplatek za dopravu) koloběžky dovážíme i na jiná míst, nejčastěji na firemní akce. 

V ceně zapůjčení je koloběžka Kostka Tour MAX a cyklistická helma (nepovinně). Máme neodpružené trekové koloběžky vhodné na zpevněné cesty. Jedou moc pěkně, jsou rychlé, pěkně brzdí a jízda na nich vám vyrobí úsměv na rtech :-)  Přijďte si je vyzkoušet.

Koloběžky objednávejte na emailu info@pujcovna-lodi.cz

Počet dní Cena
1 250 Kč
2 500 Kč
3 650 Kč
4 800 Kč
5 900 Kč
6 1000 Kč
7 1050 Kč
5 všedních dní 800 Kč


Kontakt

CK Povoda - Jan Holub

info@povoda.cz
+420 736 539 489

Facebook POVODY

Moravcova 856
Kolín 2
28002

IČO: 714 08 746
Jsme pojištěni proti úpadku CK. Podívejte se zde

Naši vodáckou základnu naleznete V Českém Šternberku

 

facebook CK Povoda

Nejnovější v poradně

česky english deutsch
  • doma na vodu
Roller-Verleih Fotogalerie GDPR Kontakt
Was soll man mitnehmen?
Dunajec and Poprad - Vltava - Chroatien - Ohře - Romania - Otava - Divoká Orlice - Chroatien und Bosna - Doubrava - Berounka - Kanuverleih - Mastník - Klassenfahrten - Hron - Outdoortraining - Litický oblouk - Morava - Poland - Bystrita Aurie, Crisul Repede, Aries - Bike rental - Mrežnica, Korana, Cetina, Zrmanja, Una
Copyright © Povoda.cz 2008, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS sd